شرکت کویل dx

شرکت کارخانه جات کویل سازی DX کویل طراح و سازنده انواع کویل های ( dx دی ایکس) سرمایی و گرمایی اواپراتور،کندانسور، هواساز و داکت اسپیلت در ایران می‌باشد. این شرکت سازنده و کویل ساز از سال 1396 کارش را در تولید ایرکولر صنعتی آغاز نموده است. شرکت کویل سازی DX توانسته در مدت زمان کوتاه محصولات تولیدی خود را به حوزه خلیج فارس صادر نماید. این واحد صنعتی در استان تهران منطقه صنعتی شهریار احداث گردیده و فعالیت دارد. شرکت تهویه دی ایکس البرز (کویل dx) در واقع نه تنها سازنده کویلهای انبساط مستقیم است بلکه کلیه سفارشات مربوط به کویل را می‌پذیرد. کویل الکتریکی (هیتر برقی صنعتی) یکی دیگر از تولیدات کارخانه می‌باشد که از ابتدای امسال به مرحله بهره برداری رسیده. اگر بخواهیم بیشتر با کارخانه کویل dx آشنا شوید باید گفت این واحد تولیدی تازه پا به عرصه دیجیتال نهاده و در آینده نچندان دور نام شرکت کویل سازی تهویه دی ایکس البرز ( Dx ) را بیشتر خواهید شنید.


تولیدات شرکت کویل dx چیست؟

مجموع ساختار کمپانی بر اساس ساخت انواع کویل آبسرد و مبدل‌های انتقال حرارت سیالات می‌باشد. این تجهیزات مکمل نهایی دستگاه‌هایی مانند هواساز،فن کوئل،کولینگ تاور،داکت هیتر و دیگر محصولات هستند. کویل‌های طراحی شده در دو فاز استیل و مس تولید می‌شوند. شرکت کویل سازی dx از متریال مرغوب برای تهیه مواد اولیه خود استفاده می‌نماید. ضمانت نامه محصولات تضمین کیفیت بالای تولیدات کمپانی می‌باشد. از انواع کویل شرکت تهویه دی ایکس dx در کندانسورها و ایرکولرها هم نیز بهره می‌گیرند. در این نوع طراحی اغلب از کویل‌های فین دار استفاده می‌شود که در سیستم هوا خنک بسیار موثر عمل می‌نماید.


ضمانت نامه شرکت کویل dx

تضمین کالا پشوانه تولید محصولی با کیفیت است همچنین تامین قطعات و خدمات اجرایی پس از فروش اهمیت بالایی دارد. کارخانه کویل سازی dx با ارائه ضمانت نامه کتبی محصولات خود را تا 12 ماه گارانتی طلایی می‌نماید.این ضمانت نامه بی غید و شرط بوده و می‌توانید در صورت خرابی با کمپانی تماس گرفته و تعویض در کمتر از ۷۲ ساعت انجام شود.

کندانسور وی تایپ را در این قسمت از سایت مطلاعه نمایید.


شرکت کویل dx


کویل dx چیست؟

تمام سامانه‌های تهویه مطبوع انبساط مستقیم یا کویل dx بر منبای سیکل تبرید تراکمی کار می‌نمایند. کویل DX یکی از اجزای اصلی سیستم‌های تراکمی مانند چیلر است که به آن کویل انبساط مستقیم میگویند.در انواع کویل‌های DX گاز مبرد (فریون) در جریان بوده که درون لوله‌های مسی مبدل در حرکت می‌باشد.این فرایند و عملیات در راستای سرمایش و گرمایش هوا به طور مستقیم توسط کویل های شرکت dx انجام می‌شود. معنای سیستم انبساط مستقیم (DX) یعنی در دستگاه به جای آب و دیگر مایعات به عنوان سیال انتقال حرارت استفاده نگردیده است. در عوض عمل سرمایش و گرمایش توسط هواساز یا فن کوئل به طور مستقیم انجام می‌شود.


مصارف کویل dx چیست؟

مهندسین شرکت کویل سازی کویل dx عنوان کرده از این نوع کویل طراحی شده تنها در هواساز و سیستم‌های انبساط مستقیم می‌توان استفاده نمود. به عنوان مثال هواساز با کویل dx یکی از بهترین انواع این دستگاه را به بازار معرفی نموده است. عملکرد بهتر سرمایش و گرمایش مناسب همچنین کاهش مصرف انرژی وبازدهی بالا از نکات مثبت هواسازهای کویل dx می‌باشند. کارخانه DX با طراحی دقیق و محاسبات پیشرفته توانسته گامی بزرگ در عرصه تولیدات کویل با مواد استیل و مس بردارد.


کویل DX و کاربرد آن در هواساز 

کویل dx بهترین مبدل انتقال حرارت برای انواع هواسازهای هایژنیک می‌باشد.شرکت کویل dx طراح و تولید کننده تخصصی انواع کویل هواساز هایژنیک و مبدل‌های لوله‌ای برای این دستگاه است.این کویل‌ها در دو فاز سرمایشی و گرمایشی در هوارسان‌ها نصب می‌شوند که در فصول مختلف هر دو قابل استفاده هستند.کویل dx گرمایشی در زمستان بسیار موثر واقع شده و می‌تواند دمای هوای محیط را به سرعت افزایش دهد.همچنین در بخش سرمایی کویل dx سرما زا بازدهی مناسبی از خود نشان داده و برودت هوا را مطلوب و دلپذیر میکند.


لیست محصولات شرکت کویل سازی کویل dx